Dom Gościnny Barbara jest kameralnym pensjonatem B&B (20 miejsc noclegowych) oferującym Gościom noclegi ze śniadaniem w dobrym standardzie.
Pensjonat położony jest w bardzo bliskiej odległości od brzegu Jeziora Solińskiego w miejscowości Polańczyk w Bieszczadach. Najbliższe miejsce do plażowania i pływania znajduje się w odległości 200 m.

Przygotowaliśmy dla Państwa dobrze wyposażone pokoje 1, 2 i 3 osobowe.

Śniadanie (bardzo urozmaicone) podajemy w stylowe jadalni z klimatyzacją.
Nasi Goście mogą korzystać z wypoczynku na dużym tarasie z widokiem na Jezioro Solińskie, z ogrodu z altaną wypoczynkową ze „źródełkiem”, a także z minisiłowni, jacuzzi i sauny (sauna fińska i infrared).
Na posesji znajduje się parking wyłożony kostką, posesja jest ogrodzona. Budynek otoczony jest zadbanym ogrodem.

Bezpośrednie sąsiedztwo Jeziora Solińskiego sprawia, że miejsce to jest idealne do wypoczynku nad wodą zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.
Polańczyk jest malowniczą miejscowością uzdrowiskową w Bieszczadach, a urok zielonych wzgórz nad Soliną i białych żagli na tafli jeziora zachwyca.
Wypoczywając nad Jeziorem Solińskim macie Państwo również możliwość wędrowania po przepięknych szlakach turystycznych w Bieszczadzkim Parku Narodowym (Połonina Wetlińska, Połonina Caryńska, szlak na Tarnicę itd.).

Biura turystyczne w Polańczyku maja bogata ofertę wycieczek po Bieszczadach, na Węgry i na Ukrainę.
Udany wypoczynek naszych Gości jest naszym priorytetem i dlatego poziom naszych usług staramy się utrzymać na stale wysokim poziomie.

Zapraszamy.

 

Ważne Informacje dla Gości!